Když Sasuke pošle Sakuru do... (3)

25. října 2012 v 8:43 | Akemi no Hoshi |  -Kapitolovky-
...Sasuke a Madara vedou již hodinu zápas, tým Taka a kagové jen přihlíží...jak dopadne souboj? Opravdu ta nenávist Sasukeho posílí?
...Sasuke i Madara značně vysíleni stojí naproti sobě a Sasukeho chakra se pomalu blíží nule, z čehož nevyplývá nic dobrého. Sasuke zhluboka dýchá, sotva popadá dech, ještě jedno jutsu a dojde mu úplně chakra a při nejhorším případě zemře.
Limit chidori sice zvýšil na pět ran denně, ale všech pět již vyčerpal. Ačkoliv z vlastní skušenosti věděl že není dobrý nápad překračovat limit, momentálně Sasukemu nic jiného nezbývalo. Sasuke padl vyčerpáním na kolena a během několika vteřin u něj byl Gaara a pomáhal mu vstát.


"Jdi za Karin, vyléčí tě, mezitím s ním budu bojovat já a je mi jedno jestli máš své vlastní důvody proč ho musíš zabít...To ti rozkazuji jako Kazekage a vůdce shinobi armády!" Načež Sasukemu ukázal kde najde Karin. "Hmpf, neprosil jsem se nikoho o pomoc! A už vůbec ne od tebe!" odsekl Sasuke a vydal se, ačkoliv ne zrovna dobrovolně za Karin.
Gaara za ním ještě zavolal: "Prostě se nech ošetřit a můžeš pokračovat v souboji, ale takhle by tě zabil dřív než dosáhneš své pomsty. Já ho mezitím zdržím." a otočil se zpět k Madarovi se slovy: "Odteď jsem já tvůj protivník!"
Po tom co Sasuke udělal několik kroků se mu podlomila kolena a on padal k zemi. V tu chvíli ho podepřel Suigetsu. "Suigetsu,...neřekl jsem vám snad ať nezasahujete?!" Suigetsu si povzdychl, pořád je to přeci jen Sasuke! "Hele nestěžuj si, takhle bys tam došel nejdřív zítra!"
Sasuke stáhl pohled k zemi. "Co teď dělají Karin a Jugo?" Suigetsu se podrbal na hlavě: "Lepší bude když se na to podíváš sám..." Sasuke se rozhlédl a zeptal se: "A kde jsou ti čtyři magorové když nepočítám jeho?" Suigetsu nejistě ukázal na místo kde by se měla nacházet Karin. "Co proboha dělají kagové u Karin a Juga?" řekl Sasuke s výrazem, jako by se před ním právě líbali Karin a Suigetsu.
"Mno,...víceméně jsme byli zajati Raikagem...vypadal fakt děsivě a naštvaně...tak jsme se mu radši podrobili..." Sasuke na Suigetsa uvrhl pohled ve kterém se dalo číst jako v hororové knížce, z čehož pochopil že to pozdějc všichni tři asi pořádně schytaj! Oba zatočili za křoví, kde Karin zrovna léčila Tsushikageho. "Karin,...co to děláš?" řekl Sasuke takovým hlasem, že měli všichni okolo pocit, že jim někdo vrazil kudlu do zad.
"Sa-Sasuke!" vykřikla Karin při pohledu na Sasukeho v roztrhaném oblečení a bídném stavu. "Sasuke, rychle!" vykřikla Karin a nabídla mu svou ruku. Sasuke ačkoliv stále pln nenávisti vůči Madarovi, skousl Karininu ruku. Jen co tak udělal, začala do něj proudit Karinina chakra a léčila jeho zranění. Karin se rozplývala (ostatně jako vždy) nad Sasukem zakouslým do její ruky, mezitím co Suigetsu sděloval Jugovi ať co nejdřív sepíše závěť. Poté co Suigetsu vše Jugovi vysvětlil, sebral se i s Mizukage vydali se na bojiště pomoci Gaarovi, ačkoliv Suigetsu nechápal proč něco takového dělá.
Když Karin předala Sasukemu dostatek chakry, vydal se i on s Jugem znovu vstříc Madarovi...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo je ti nejmilejší?

Naruto
Sasuke
Sasunaru

Komentáře

1 Kirari Kirari | Web | 25. října 2012 v 14:17 | Reagovat

Skvelé...ako vždy.
PS: Ja som si ten diplom pre seba nespravila. Robili mi ho zakladatelia toho fanclubu :D

2 Akemi no Hoshi Akemi no Hoshi | Web | 25. října 2012 v 16:33 | Reagovat

[1]: Arigato ;3

3 Míša Míša | Web | 25. října 2012 v 20:08 | Reagovat

Teším se na další.(jestli teda bude)

4 Akemi no Hoshi Akemi no Hoshi | Web | 25. října 2012 v 20:15 | Reagovat

[2]: Jop bude :D příběh ještě zdaleka nekončí XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama